Společnost Jan Becher Pernod Ricard má nové manažery, kterými jsou Radi Uzunov a Tomáš Radil

2178 zobrazení

Radi Uzunov se stal novým Brand Design Manažerem a Tomáš Radil nastoupil na pozici Global Brand Manager Delivery.

Novým Brand Design Manažerem společnosti Jan Becher Pernod Ricard se stal Radi Uzunov. Na této pozici bude odpovědný za realizaci inovativních projektů rozvoje značky a bude pečovat o zvýšení exportu české Becherovky na zahraniční trhy. Jeho hlavním cílem je rozšířit povědomí o Becherovce jako prémiového ikonického bitteru jak doma, tak i na nových exportních trzích.

Uzunov přichází do Prahy z Pernod Ricard Bulharsko, ve kterém působil od roku 2015. Odtud přechází z pozice Brand Manažera.

„Becherovka je již na cestě stát se mezinárodním ikonickým prémiovým českým likérem. Doufám, že mé zkušenosti z práce pro značky jako Jameson, Absolut, Chivas a dalších přispějí k urychlení tohoto procesu,“ přibližuje Uzunov svou vizi, jak Becherovku ještě více posílit na zahraničních trzích.

Novým Global Brand Managerem Delivery společnosti Jan Becher Pernod Ricard se stal Tomáš Radil. V novém působišti bude mít na starost především vstup Becherovky na západní trhy, jmenovitě USA, Kanadu, Velkou Británii a Holandsko. Kromě těchto nových trhů bude nadále prohlubovat spolupráci s ostatními 40 zeměmi, do nichž se Becherovka již tradičně vyváží.

Tomáš Radil přichází do JBPR z rodinného pivovaru Bernard, kde šest let působil na pozici exportního manažera. Tomuto předcházela jeho čtyřletá zkušenost z Anheuser-Busch InBey Czech s.r.o.

Deset let jsem nabýval exportní zkušenosti v pivní branži. Nejdřív v největší pivovarské skupině a následně v rodinném pivovaru. Pro částečnou změnu oboru jsem se rozhodl z důvodu dalšího personálního rozvoje a pro JBPR proto, že zde vidím větší možnosti seberealizace. Rád za sebou vidím výsledky jak v podobě firemních čísel, tak na tvářích spokojených zákazníků, kteří si mohou užít tradiční české výrobky po celém světě,“ dodává Radil.

 

 

Zdroj a foto: Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a. s.

Koláž: redakce