Novým jednatelem společnosti ROSSMANN ČR byl jmenován Karol Jakubek

120 zobrazení

Jednatelem společnosti ROSSMANN ČR se od 1. 5. 2021 stal Karol Jakubek, který nově zastřešuje oddělení financí, HR, komunikaci, logistiku a revizi. Nahradil tak Vladimíra Mikela, který působil ve funkci jednatele od r. 2010 a nyní odchází do důchodu.

Karol Jakubek zahájil svou profesní kariéru ve společnosti DPD jako analytik a postupně se propracoval až do pozice finančního ředitele pro Česko a finančního koordinátora pro Slovensko a Maďarsko. Následně přijal nabídku od společnosti AB Facility, kde měl v roli finančního ředitele pro Česko, Slovensko a Polsko za úkol stabilizovat finanční situaci a podpořit aktivity ke zlepšení výsledků společnosti. Od roku 2014 stál jako finanční ředitel a jednatel u úspěšného zavádění značky MOL na český trh a poslední dva roky v rámci skupiny MOL zastával i roli finančního koordinátora pro dalších 8 zemí regionu CEE.

Karol Jakubek bude ve společnosti ROSSMANN z pozice jednatele zodpovědný za oddělení financí, HR, komunikace, logistiky a revize a bude spolupracovat s Ing. Vítem Podešvou, jednatelem společnosti zodpovědným za prodej, nákup, marketing, IT a oddělení expanze a property.

Zdroj a foto: ROSSMANN