Ewa Kubín se stala personální ředitelkou v Mall Group

Novou personální ředitelkou v Mall Group se od září stala Ewa Kubín. Ta se po pěti letech v zahraničí vrací zpět do Česka, aby v e-commerce skupině zúročila svou více než patnáctiletou praxi z online byznysu a financí.

Ewa Kubín má bohaté zkušenosti s  vedením multidisciplinárních tymů s ambiciózními cíli v rámci online a e-commerce projektů. Posledních pět let strávila v Londýně, kde mimo jiné spolupracovala s neziskovou organizací Spark Inside a jako certifikovaný transformační kouč pomáhala mladým lidem ve vězení připravit se na jejich znovuzačlenění do společnosti. Předchozích pět let působila ve společnosti Centrum Holdings (dnes součást skupiny Economia), kde byla zodpovědná za rozvoj jejich e-commerce aktivit. Se svým týmem stála za prodejním růstem slevového portálu Amplion.cz a e-shopu SW.cz. Předtím působila jako manažerka pro rozvoj podnikání a následně výkonná ředitelka Salve Group CZ. Svou kariéru začala ve finanční skupině Fio, kde vedla projekty zahraniční expanze firmy a zodpovídala za optimalizaci nákladů souvisejících s online obchodováním na evropských a amerických burzách cenných papírů.

Do Mall Group nastupuji s velkou radostí a úkolem pomoci dokončit transformaci firmy v jeden sehraný organizmus. Srdcem tohoto organizmu by se pod mým vedením mělo stát oddělení HR. Je to dobrá adresa, pod kterou chceme spojit upřímné pochopení potřeb našich lidí, ale i znalost úskalí silně konkurenčního prostředí e-commerce,“ komentuje svou novou roli Ewa Kubín.

Ewa Kubín je absolventkou oboru Human Resources Management na Varšavské škole ekonomické. Titul Ph.D. získala na Univerzitě Karlově v Praze. Ewa Kubín žila a pracovala v USA, Španělsku, Slovensku, Polsku a ve Velké Británii. Ve volném čase se věnuje rodině a  cestovaní. Již dvakrát přeplula na plachetnici Atlantický oceán.

Zdroj a foto: MALL Group

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner