Datart EXPO: Přípravy vrcholí

1290 zobrazení

V těchto dnech elektro prodejce Datart finišuje přípravy prvního ročníku zábavně-prodejního veletrhu Datart EXPO s podtitulem „Spouštíme budoucnost“. Brány brněnského výstaviště se otevřou již tuto sobotu 20. října 2018. 

Návštěvníci Datart EXPO se mohou těšit na 80 světových značek, které zde představí nejnovější trendy a novinky ve spotřební elektronice, na bohatý doprovodný program a také na řadu soutěží o hodnotné ceny. „Máme obrovskou radost, že budeme moci ukázat spoustu elektro novinek, jako například kávovary Philips LatteGo a Delonghi Dinamica Plus, fotoaparát bezzrcadlovku Nikon Z, telefony Samsung Galaxy A7 a Galaxy Note 9, TV s úchvatným rozlišením 8 K či JBL Partybox. Úplně nejžhavější novinkou, kterou se nám podařilo získat, pak budou mobilní telefony Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro, které světová premiéra teprve čeká v příštím týdnu, tedy pár dní před naší akcí, “ prozrazuje Lenka Mastešová, marketingová manažerka Datartu.

V gaming zóně proběhne PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách. Nejvíce exponovaným titulem zde bude FIFA19 a pro české a slovenské hráče se podařilo získat tu nejprestižnější cenu z prestižních – postup do evropského kola Continental Cupu – FIFA Pro Global Series konaného na konci října v Paříži (Paris Game Week). Bude se konat také finále první offline soutěže ve Fortnite na našem území. Těšit se můžete na show, která bude kombinovat výkony nejlepších domácích hráčů i předních influencerů, účast potvrdil například Josef „Artix“ Trojan. Na LAN akci si hráči zahrají o 30 000 Kč.

V rámci doprovodného programu značka Eta bude mít Cyklo fresh bar, návštěvníci si šlapáním na kole umixují čerstvé smoothie. Candy zase přinese do Brna kousek Itálie – na jejím stánku bude celý den vařit Emanuele Ridi a návštěvníci se budou moci zastavit i u retro zmrzlinářského auta s vyhlášenou „brněnskou“ italskou zmrzlinou. U stánku značky Valera bude možné potkat známou modelku Simonu Krainovou. JBL si připravuje funzone, ve které k tanci bude hrát DJ a bude se zde i soutěžit. Rowenta a Krups ukáží holografické boxy. GoGEN postaví VSA Xtreme „U“ rampu, na které budou špičkoví BMX jezdci předvádět jedinečnou Freestyle show.  Návštěvníci se budou moci prohlédnout a svézt se ve v hybridních vozech značek BMW a Mercedes-Benz.

Celým dnem provází slavné moderátorské duo – Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček, známí z Prima COOL. Program zpestří v 11 hodin akrobatičtí tanečníci Interactive Dance Show a také dvě hudební vystoupení, ve 13:00 hodin Circus Brothers a v 19:00 hodin Eddie Stoilow.

Kromě toho, že zde návštěvníci najdou mnoho inspirace na vánoční dárky, tak každý obdrží kuponovou knížku s více jak 80 slevami ve výši až 30 %.  Slevové a dárkové kupóny bude možné uplatnit do pondělí 22.10 v e-shopu a v prodejnách Datartu. Na místě bude navíc ještě nabídka Datart nákupy TADY A TEĎ, platná pouze v rámci EXPO.

Připraveny jsou i mnohé další aktivity, zábavu si tak najde každý bez ohledu na věk.

Přípravy i vlastní akci můžete sledovat webu Datart EXPO a sociálních sítích. Program je průběžně doplňován a aktualizován.

Zdroj a foto: Datart