Společnost POS Media Czech Republic představuje nového Country Managera

864 zobrazení

Mezinárodní agentura POS Media, která ve 24 zemích poskytuje aktivace v místě prodeje, pověřila vedením své české pobočky Danu Bělouškovou.

Dana ve společnosti působí již 15 let a během této doby se vypracovala z pozice Junior Sales Manager na pozici Sales Director a posléze se posunula do HQ jako Sales Director pro CE regiony.

Ráda bych, aby se z naší společnosti do budoucna stala firma  vyhledávaná pro svojí vysokou kvalitu servisu ve všech službách, které poskytujeme, ať je to mediální prostor u našich retailových partnerů, prostor pro ochutnávky a eventy, digitální nosiče či merchandising,“ hovoří o svých vizích do budoucna Dana Běloušková.

 

O společnosti POS MEDIA GROUP

POS Media Group již 20 let nabízí širokou škálu produktů a služeb v oblasti reklamy v místě prodeje maloobchodních řetězců, obchodních center. Součástí portfolia jsou i promo aktivity, ochutnávky, merchandising, digitální řešení a komplexní poradenské služby. Původně evropský lídr, který působil v osmi zemích Evropy, spojil své síly se společností Omni Marketing Global a nyní poskytuje služby více než 250 obchodním řetězcům a více než  10.000 klientům ve 24 zemích světa.

 

Zdroj a foto: POS Media Group