Jak přitáhnout zákazníky na čerpací stanice prozradí zářijový kongres Čerpačka

Už podeváté proběhne 8. září v Aquapalace Hotelu Prague kongres Čerpačka pro provozovatele čerpacích stanic a jejich dodavatele. Zjistěte, která témata hýbou tímto trhem, a navažte nové obchodní kontakty! Organizátorem kongresu je Atoz Retail. 

 

Letošní program 9. ročníku kongresu Čerpačka staví do centra pozornosti zákazníka. Jak jej získat a přimět i k příští návštěvě?

 

Jak na věrnost?

Je prokázáno, že nejméně polovinu obratu a až 80 % zisku přinášejí vracející se zákazníci. Jak měřit jejich věrnost? Na smrtelné hříchy při budování loajalitních programů upozorní a praktické rady pro tvorbu věrnostního systému i pro jednu či několik málo čerpacích stanic přinese odborník na tuto problematiku Radek Hrachovec. Globální trendy v tvorbě loajalitních programů a jak se s nimi popasovala společnost Shell, představí Pavel Los, generální ředitel Shell ČR a SR.

Jak přilákat zákazníky na marketingové akce na čerpačce poradí Eliška Vyhnánková, konzultantka v oboru sociálních médií.

Inspiraci, jak vyhovět stále náročnějšímu spotřebiteli v oblasti gastro nabídky, přinese známý šéfkuchař Ondřej Slanina. Nebudou chybět ani data o změnách nákupního chování v oblasti nepalivového sortimentu od zástupců společnosti NielsenIQ Pavla Zajace a Daniela Plecháče.

 

Podoba vozového parku předurčí budoucnost čerpacích stanic

Panelová diskuse se tentokrát zaměří na to, jaký model podnikání je pro čerpací stanici nejvhodnější. Je cestou, jak se udržet na trhu vstup do známé sítě, nebo to jde i bez toho?

A jaká je vůbec budoucnost čerpacích stanic s ohledem na vývoj vozového parku? Dopady technologických změn na automobilový průmysl, a jak by na ně měly čerpačky reagovat, nastíní Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Nad tím, jak ovlivní čerpací stanice klimaticko-energetický balíček Fit for 55, i nad dalším legislativním děním se zamyslí Ivan Indráček, předseda představenstva SČS – Unie nezávislých petrolejářů ČR, která nad kongresem převzala záštitu. Úvodním slovem akci zahájí ministr průmyslu, obchodu a dopravy ČR Karel Havlíček.

Více informací o kongresu a registrace: www.kongrescerpacka.cz

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010