Návrat do školy ve velkém stylu: aktivity pro děti, hudební vystoupení a vernisáž výstavy Centra Paraple v Centru Černý Most

Přelom prázdnin a nového školního roku nabídne dětem i jejich rodičům nabitý program v Centru Černý Most: Ve středu 1. září se malí i velcí seznámí s nabídkou pravidelných aktivit pro děti pod taktovkou oblíbeného tygříka Maxíka, které v Centru od září na týdenní bázi startují. Začátek měsíce zpestří také křest knihy Diany Kutilové Naděje nikdy nekončí a vernisáž fotografií Centra Paraple, kterou v úterý 14. září hosty provede Zdeněk Svěrák.

 

Zábavný a kulturní program v rámci akce Back to school

Vyrazit za nabitým odpoledním programem do Centra Černý Most mohou žáci a jejich rodiče hned první školní den. Dozví se, jaké pravidelné kroužky Centrum pro děti pořádá a celým odpolednem je provede místní maskot tygřík Maxík. Děti si budou moci vyzkoušet ukázkovou lekci angličtiny nebo jógy. Nebudou chybět ani soutěže o ceny a kolo štěstí. Celý program bude probíhat od 14 do 17 hodin na Central Plaza. Akci zpestří Maxíkovo taneční vystoupení, které připravila známá choreografka Ivana Hannichová.

Hned následující sobotu 4. září v čase od 15.00 do 16.30 proběhne křest a autogramiáda knihy Naděje nikdy nekončí, která završuje třídílnou sérii příběhu o dětech s diabetem prvního typu autorky Diany Kutilové.

„Návštěvu zářijových akcí naši zákazníci tradičně spojují s doplněním školních potřeb. I letos pro ně proto zvýhodněnou nabídku zejména na výbavy pro děti nachystalo hned 15 obchodů. Nabídky jsou většinou platné už od konce srpna,“ doplňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Výhodněji zákazníci nakoupí třeba v obchodě Bambule, kde na ně čeká sleva 50 % na batohy, aktovky a školní potřeby. Zvláštní nabídky ale budou k dispozici i ve vybraných prodejnách s oblečením, obuví a elektronikou. Například prodejna Crocs nabídne až 25% slevu na celý dětský sortiment.

Pravidelné aktivity pro děti

Jóga pro děti

Lekce probíhají každé pondělí ve 14.30 a 15.30 u Multikina CineStar. Návštěva kroužku je vhodná pro děti ve věku 3–7 let včetně těch, které trpí nějakým zdravotním omezením. To je pouze nutné lektorce sdělit předem, aby mohla jednotlivé cviky přizpůsobit.

Angličtina s rodilým mluvčím

Lekce angličtiny probíhají každý čtvrtek v Maxíkově ve třech blocích od 14.00, 15.00 nebo 16.00 podle věku a jazykových schopností dítěte. Vhodné jsou pro děti od 4 do 10 let.

Naučné středy v Maxíkově

Zábavně-naučné odpoledne s tygříkem Maxíkem je na programu každou středu od 16.00 do 17.00 opět v Maxíkově. Na děti čekají tvůrčí dílny, divadla, taneční show, a hlavně spousta zábavy.

Vybrat dětem vhodné kroužky z dnešní nepřeberné nabídky se může zdát jako složitý úkol. Od září proto Centrum Černý Most zahajuje svůj tradiční pravidelný program pro děti:

Všechny kroužky jsou zdarma pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most a stačí si pouze rezervovat místo předem na eventy@centrumcernymost.cz. Registraci do programu lze pak jednoduše provést na webu www.centrumcernymost.cz.

 

Vernisáž výstavy Centra Paraple k jubileu Zdeňka Svěráka

Návštěvníci se mohou těšit na výstavu mapující historii Centra Paraple, které v Česku už 27 let pomáhá lidem s poškozením míchy. Výstava bude umístěna před prodejnou Marks & Spencer od 1. 9. a potrvá do konce září. Výstava představí činnost, aktivity a přátele Centra Paraple, kteří ho doprovázeli od jeho vzniku v roce 1994. Slavnostní vernisáží 14. září od 15.00 bude provázet oblíbený herec, scénárista a zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák.

 

Casting Elite Model Look

Ve středu 15. září se pak Centrum Černý Most stane jednou ze zastávek největšího českého modelingového castingu prestižní soutěže Elite Model Look. Casting začíná v 15.00 a je určen dívkám vyšším než 170 cm ve věku 13 až 21 let a mladíkům vysokým přes 183 cm ve věku 15 až 23 let. Všichni zájemci – a to i ti z řad přihlížejících – se mohou inspirovat novými trendy, nechat se nalíčit nebo poradit si s péčí o vlasy.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010