Středočeské pivní slavnosti Velká Dobrá 2017, 24.6.2017

5222 zobrazení

Už pošesté se zájemci setkají ve Velké Dobré u Kladna na již tradičním festivalu určeném nejen milovníkům zlatavého moku. Středočeské pivní slavnosti jsou festivalem rodiny, chutí a zážitků.

Během soboty 24. června 2017 se v atraktivním prostředí letiště blízko Kladna představí téměř tři desítky známých značek pivovarů a minipivovarů nejen ze Středočeského kraje. To vše samozřejmě doplněné o třicet stánků s občerstvením regionálních prodejců. Návštěvníci se mohou těšit nejen na nabídku pivovarů, ale rovněž je tu možnost si den užít společně s celou rodinou a přáteli. Na místě jsou zábavné atrakce pro děti, malování na obličej, airbrush, naplétání barevných copánků a další aktivity. Soutěže pro každého a především lákavá hudební produkce.

Během celého dne se návštěvníci mohou těšit na známé hity Petra Koláře, který vystoupí se svou kapelou. Zahrají oblíbení Ready Kirken nebo permanentní optimistka Olga Lounová s kapelu. Na své si přijdou u milovníci rockových seskupení jako Komunál, Balage Band, nebo kapely De Bill Heads.

Celý hudební proud odstartuje už před polednem kapela Květovanka pro milovníky dechovky.

VSTUPNÉ ZDARMA!
PARKOVÁNÍ ZDARMA!
DOPRAVA AUTOBUSY ZDARMA!

 

Termín:         24. 6. 2017, 10:00 až 22:00

Místo:            Letistě Velká Dobrá, Středočeský kraj

Pořadatel:    Středočeský kraj

Podrobné informace o akci: ZDE

Zdroj a foto: Středočeský kraj