Předávání ocenění za měsíc březen ve společnosti STOCK

Na stupínku vítězů za měsíc březen se v soutěži POP Star umístila realizace Božkov Republika, která byla k vidění v řetězci Albert HM.

Toto druhotné vystavení představuje novinku pravého třtinového rumu Soleru, který vzniká z vysoce kvalitní cukrové třtiny v Dominikánské republice. Hlavním prvkem vystavení jsou dubové sudy odkazující na metodu Solera, která je pro tuto novinku charakteristická. Podstatou Solery je umístění rumů v dubových sudech nad sebou, kdy každé patro obsahuje jinak starý rum. Díky tomu dochází k optimálnímu zrání tekutiny, která tak nabízí jemnou, přirozenou chuť.

Vítězný diplom za STOCK převzala Jana Sapárová, Senior Trade marketing specialist STOCK za účasti zástupce agentury POS Media CZ Jakuba Jandy, Senior Key Account Manager, která vystavení realizovala, Michaely Klobáskové, ředitelky divize Retail Audit, ppm factum a.s. a redaktorky portálu mistoprodeje.cz Jany Follprechtové.

Soutěž „P.O.P. STAR“ je odbornou soutěží POP (point of purchase) reklam a sekundárních vystavení v místě prodeje, kterou pořádá portál mistoprodeje.cz ve spolupráci s divizí RETAIL AUDIT společnosti ppm factum.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři