Nový boutique Nespresso v CČM

Nová výstavní síň kávy a prodejna zahájí provoz v září letošního roku v pražském obchodním komplexu Centrum Černý Most. Vlajkový obchod Nespresso Boutique v Pařížské ulici zůstává dominantní prodejnou a komunikačním kanálem se členy Nespresso Clubu.

“Vycházíme vstříc přáním a potřebám členů Clubu Nespresso. Naše členská základna se značně rozrostla a cítíme potřebu uspokojit touhy členů o další kontaktní místo. Věříme, že okrajová část Prahy a výjimečnost CČM naplní jejich přání,” říká Juraj Juhász, Country Business Manager společnosti Nespresso.

Nový Nespresso Boutique v CČM bude vystavěn dle nejnovějšího konceptu s ochutnávkovou zónu “Iconiq lamp shade“, který vychází z moderních, čistých a svěžích linií podtrhující výjimečnost prostoru. Nový butik bude stejně jako Nespresso Boutique v Pařížské ulici výstavním prostorem kompletního sortimentu káv, kávovarů a příslušenství. Stejně tak bude součástí tasting zóna, elegantní prostor umožňující poradenství a ochutnávku káv. Zde mohou zákazníci za asistence kávových specialistů objevovat nové druhy káv, jejich chuť a aroma.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři