Kinetické prezentační zařízení POP UPs – element Eye catcher

860 zobrazení

Společnost Philip Morris ČR a.s. chtěla na svých POP UP místech v nákupních centrech netradičně prezentovat svoji produktovou řadu IQOS 3. Proto vytvořila neobvyklou atraktivní kinetickou POS instalaci s názvem POP UPs  – element Eye catcher, což je programovatelná choreografie polymorfologického povrchu v rámci stolové desky.

Celý element tvoři soustava 12 pístů. Každý píst je poháněn elektrickým motorkem, který umožnuje jeho opakované vysouvání a zasouváni. Veškerá mechanika je uložena tak, aby nedocházelo k přenášení zvuků a vibrací na korpus. Každý motorek je samostatně ovladatelný díky napojení na programovatelnou řídící jednotku a umožnuje tím vytváření různých matic efektu pohybu,“ přibližuje Petr Šebek, ředitel komunikačního oddělení společnosti Philip Morris ČR a.s. „Jako vrchní vrstva je použita lycra, která umožňuje opakovatelné napínání a krásně dokresluje „wow efekt“ celého eyecatching elementu.

Jak je vidět z fotografií i videa, toto kinetické POS prezenční zařízení upoutá svým pohybem i netradičním elegantním provedením nejednoho návštěvníka obchodního centra.

Zdroj: Philip Morris ČR, foto: redakce, video: redakce