---
site_name: mistoprodeje.cz
site_description: INSTORE MARKETING na dlani. Novinky z oboru, POP média, reklama v místě prodeje a další novinky. Soutěž VISA Czech Top Shop.
site_url: https://www.mistoprodeje.cz
contact_email: beran@mistoprodeje.cz

title: Děti v mateřské škole v Hradci Králové dostaly 127.250 korun na nové pomůcky
url: https://www.mistoprodeje.cz/obsah/pos-aktuality/deti-materske-skole-hradci-kralove-dostaly-127-250-korun-nove-pomucky/
date: 2017-09-24
modified: 2019-02-22
author: Jana Follprechtova
type: post
categories: [POP aktuality]
tags: [Hradec Králové, Lidl]
---

![P%C5%99ed%C3%A1n%C3%AD %C5%A1eku v M%C5%A0 T%C5%99ebechovick%C3%A1](https://www.mistoprodeje.cz/wp-content/uploads/2017/09/P%C5%99ed%C3%A1n%C3%AD-%C5%A1eku-v-M%C5%A0-T%C5%99ebechovick%C3%A1.jpg "P%C5%99ed%C3%A1n%C3%AD %C5%A1eku v M%C5%A0 T%C5%99ebechovick%C3%A1")

[POP aktuality](https://www.mistoprodeje.cz/category/obsah/pos-aktuality/)

# Děti v mateřské škole v Hradci Králové dostaly 127.250 korun na nové pomůcky

[Jana Follprechtova](https://www.mistoprodeje.cz/author/jf/)[24. 9. 2017](https://www.mistoprodeje.cz/obsah/pos-aktuality/deti-materske-skole-hradci-kralove-dostaly-127-250-korun-nove-pomucky/)

**Mateřská škola v Hradci Králové v ulici Třebechovická dostala příjemný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici Víta Nejedlého získala tato školka od společnosti Lidl 127.250 korun na nákup LCD interaktivních panelů a herních prvků.**

Nákupy v nově otevřené prodejně Lidl mohli zákazníci 26. června využít i pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala Mateřské škole Třebechovická 50 Kč.  Děti se tak 21. září mohly radovat z celkové částky 127.250 Kč. Darované peníze budou využity na nákup LCD  interaktivních panelů a herních prvků na zahradu mateřské školy.

*„Pro nás je podpora této mateřské školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale zejména obyvatelé Hradce Králové a okolí, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme. Pro děti je číslo na darovacím šeku samozřejmě abstraktní, ale když jim pan ředitel vylíčil, co za to pořídí, nemohly se dočkat. A to je pro nás největší odměnou,“*okomentovala darovanou částku Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.

Zdroj a foto: Lidl

** **

[Hradec Králové](https://www.mistoprodeje.cz/tag/hradec-kralove/)[Lidl](https://www.mistoprodeje.cz/tag/lidl/)