Knihy Dobrovský otevírají novou prodejnu v pražských Dejvicích

1846 zobrazení

V pražských Dejvicích proběhlo otevření nejnovější pobočky Knihy Dobrovský. Prodejna, jež se nachází přímo na Vítězném náměstí v Praze, je již 28. prodejnou v republice a osmou na území hlavního města. Knihy Dobrovský tak dále rozšiřují svou obchodní síť s cílem být zákazníkům ještě více nablízku.

Obchody Knihy Dobrovský tradičně sází na čisté a moderní prostory a přehledně uspořádaný sortiment. A ani nejnovější dejvická prodejna není výjimkou.

„Vítězné náměstí v Praze – Dejvicích je významným tranzitním bodem, což Pražané dozajista ocení. S novou prodejnou tak dokážeme obsloužit ještě větší množství nakupujících a zároveň nabídnout další lokalitu pro výdej zboží z našeho e-shopu,říká marketingový ředitel Knihy Dobrovský Adam Pýcha.

Rozšiřování obchodní sítě je součástí dlouhodobé strategie. Ta se nesoustředí pouze na expanzi, ale i na remodeling stávajících prodejen. Významných změn se tak dočkají nejen obyvatelé metropole, ale i zákazníci ze všech koutů republiky.

dav

„Naším cílem je poskytovat nejlepší služby na trhu. Každý rok vyjde na 17 000 knih a není v našich silách je vystavit všechny, přesto se snažíme našim zákazníkům nabídnout co nejširší škálu titulů, aniž by prodejna ztratila na přehlednosti,“ dodává Adam Pýcha.

Dejvická prodejna nabízí to nejlepší ze světové i tuzemské literatury a k tomu i široké spektrum dárkových předmětů. Zákazníci se mohou těšit na žhavé novinky
i nesmrtelné klasiky všech žánrů, které doplní deskové hry, foto alba, stírací mapy
a mnoho dalšího.

 

Zdroj a foto: Knihy Dobrovský