V ulici Kutnohorská otevřel Lidl další už 29. prodejnu v Praze

1090 zobrazení

V Praze 10 v ulici Kutnohorská byla dnes, v pondělí 7. ledna, otevřena již 29. prodejna Lidl v hlavním městě. Zákazníci ji najdou v prostorách obchodního centra Retail park Štěrboholy a je vybavena prvky nového konceptu. Na nakupující a zaměstnance tak čeká řada novinek a také speciální akce. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří ZŠ Kutnohorská a ZŠ Štěrboholy, které se nachází v blízkosti nové prodejny.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Před prodejnou budou moci využít dostatek parkovacích míst. Uvnitř na ně pak čeká moderní prodejní plocha s prvky prodejen podle nového konceptu. Najdou tu pekárnu se širokou nabídkou pečiva a také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici bude velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Ke snadnější orientaci zákazníků poslouží 3D grafické nápisy, vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. Pro velké nákupy budou instalovány pokladny s odkládacím prostorem a dostatkem prostoru za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.

„Novinkou je také  WiFi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu dvou týdnů po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. Půjde přitom o již 29. prodejnu Lidlu v hlavním městě a celkově 242. prodejnu v České republice. 

První den otevření byl spojen také s podporou pro místní ZŠ Kutnohorská a ZŠ Štěrboholy. Z každého nákupu nad 300 korun uskutečněného v tento den společnost Lidl daruje částku 50 Kč. Finance budou využity na nákup učebních pomůcek a vybavení.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS