TZ | Chuť Itálie i v české kuchyni

2846 zobrazení

Jste milovníkem italské gastronomie? Rádi si pochutnáte na domácí pizze nebo těstovinách? Pak se, stejně jako praví Italové, neobejdete bez chutných a šťavnatých rajčat. Nečekejte, až se sklidí letošní úroda a vyzkoušejte jejich konzervovanou variantu. V prodejnách BILLA nyní zakoupíte italská rajčata dozrálá na slunci, se kterými se příprava středomořských pokrmů stane hračkou. Rajčata jsou ihned připravena k použití, a vy se tak nemusíte zdržovat s jejich spařováním a loupáním.

BILLA Loupaná rajčata a BILLA Sekaná rajčata vám usnadní přípravu typických italských pokrmů, ať jsou to špagety nebo lasagne, a dobře poslouží i jako tomatový základ na pizzu. Obsahují totiž jak kousky rajčat, tak i šťávu, díky které jsou pro přípravu těchto jídel vhodnější než třeba rajčatový protlak. Kromě husté tomatové polévky nebo minestrone je využijete rovněž v české kuchyni. Vynikajícího výsledku dosáhnete, pokud je použijete jako základ pro zapékání těstovin, brambor nebo masa – fantazii se meze nekladou.

BILLA Loupaná rajčata se svou konzistencí perfektně hodí pro přípravu různých druhů omáček, polévek a dipů. Ty se díky nim zahustí a získají chuť
a vůni italských rajčat.

BILLA Sekaná rajčata se skvěle uplatní jako chutný základ pro zeleninové
a masové pokrmy. Využijete je jak v italské, tak v mexické kuchyni, např. při přípravě salsy nebo chilli con carne.

Cena za každé balení 400 g: 21,90 Kč

Billa Loupana rajcata 400g_02 --305720 - small         Billa Sekana rajcata 400g_02 --305721 - small

RELATED ITEMS