Prodejna Lidl v Tanvaldu se otevírá již tuto sobotu

1094 zobrazení

V sobotu 13. července znovu otevíráme prodejnu Lidl v Tanvaldu. Po desetitýdenní modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér a pekárnu. Nové jsou také pokladny a proměnou prošlo i parkoviště. Otevření bude spojeno rovněž se speciální akcí, kdy si zákazníci budou moci nakoupit levněji.

Při modernizaci Lidlu v ulici Krkonošská byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Již při vstupu do prodejny přivítá zákazníky praktické zádveří, kde bude nově umístěn automat na kávu (Lidl to go). Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, jež se zvětšila a příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou těšit na novou pekárnu, a nebo pokladny s velkým odkládacím prostorem, jejichž počet se navíc navýšil a díky čemuž se také urychlí nákupy.

 „Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny bude spojeno se speciální akcí. Půjde o výhodnou nabídku vybraných druhů
zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 15. července do 21. července nakoupit levněji.  

Tanvaldská prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu. 

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS