Albert v Dejvicích otevřel pro zákazníky zcela v novém

1386 zobrazení

Zákazníci dejvického supermarketu Albert v ulici Československé armády si od středy 27. března mohou užívat nákupy v novém. Obchod se po třítýdenní přestavbě představil v modernější a přehlednější podobě. Prodejna prošla komplexní modernizací, její interiér odpovídá současným trendům s cílem nabídnout zákazníkům pohodlnější nakupování v příjemných prostorách, a to navíc s řadou novinek včetně rozšířeného oddělení čerstvých a zdravých potravin.

Rekonstrukce trvala tři týdny, po které byla prodejna zavřená. Díky tomu jsou nyní její prostory vybaveny moderními technologiemi, které navíc výrazně snižují spotřebu energie i celkovou uhlíkovou stopu. Celý prostor působí mnohem elegantněji a zboží je nově uspořádáno tak, aby usnadnilo nakupujícím výběr jejich oblíbených produktů. Díky úspornosti a vzdušnosti interiéru se zákazníci rychle a snadno zorientují v prostoru a vždy tak najdou to, co hledají, ať už jde o čerstvé ovoce a zeleninu, chléb od regionálních pekařů nebo delikatesy z tradičního pultového prodeje. „Věříme, že nakupující v Dejvicích ocení také wi-fi připojení a novinku v podobě koutku Zdravě s Albertem. Najdou v něm na jednom místě desítky výrobků, které vychází vstříc zdravému životnímu stylu i speciálním nárokům zákazníků, kteří musí či chtějí jíst bez lepku, laktózy, diabeticky nebo hledají veganské, raw či produkty v bio kvalitě,“ popisuje Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert, a dodává: „Přejeme našim dejvickým zákazníkům, aby pro ně byla nová prodejna příjemným místem k nákupu i setkávání.“

Nákup zákazníkům urychlí také nové samoobslužné pokladny. Řada novinek včetně kompletně nového zázemí čeká rovněž na zaměstnance dejvického obchodu.

Albert v posledních dvou letech představil v novém sto čtyřicet supermarketů a letos v modernizaci obchodů pokračuje. Dejvičtí zákazníci nakupují v novém i v nedalekém Albertu – Fišerka v Matějské ulici či v supermarketu ve Veletržní ulici v Praze 7.

Zdroj a foto: Ahold

RELATED ITEMS