Pivovar Vysoký Chlumec oslaví své 550. narozeniny již tuto sobotu 10. září

Již tuto sobotu se uskuteční Den pivovaru v areálu pivovaru Vysoký Chlumec. Návštěvníci se mohou těšit na vysokochlumecké pivo a místní speciály, jako například polotmavý svrchně kvašený speciál IPA Flying Cloud, desetistupňové výčepní pivo Max X nebo polotmavý speciál Démon.

Kromě toho připravil pivovar pro návštěvníky školu čepování piva a na ochutnání bude i pivní speciál vyroben u příležitosti oslav 550 letého výročí pivovaru. Kromě toho se mohou zúčastnit také prohlídky pivovaru a nechat se zasvětit do výrobního procesu, při kterém vzniká jejich oblíbený zlatavý mok. Chybět nebude ani speciální akce každé páté pivo zdarma, kterou jistě ocení všichni přítomní a samozřejmě kvalitní hudební show pod šitým nebem.

Brány pivovaru se otevřou již ve 13:00 hodin a kulturní program odstartuje ve 14 hodin kapela BLUE ORCHESTRA. Dále vystoupí hudební skupiny ALKEHOL, AC/DC REVIVAL a MANDRAGE. Bohatý program zakončí legendární rocková kapela KEKS.

Na akci bude zajištěna kyvadlová doprava z autobusového nádraží v Sedlčanech.

Vstupné na Den pivovaru bude ve výši 120 korun. V předprodeji budou vstupenky k dostání za 100 korun, a to v síti Ticket stream, v Informačním centru v Sedlčanech a přímo ve Vysokém Chlumci.

 

Termín:         10. 9. 2016 od 14 hodin

Místo:            areál pivovaru Vysoký Chlumec

Pořadatel:    Pivovar Vysoký Chlumec

 

 

Zdroj a foto:  Pivovar Vysoký Chlumec

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010