Jubilejní pivní pouť od Pivovaru Černá Hora, 24.9.2016

Letos se již podvacáté bude konat pivní pouť při slavnostech Pivovaru Černá Hora. Akce bude probíhat v sobotu 24. září a návštěvníci se mohou těšit nejen na skvělé černohorské pivo a černohorské limonády, ale také na bohatý hudební program, prohlídky pivovaru nebo na komentovanou degustaci.

Pivni_pout

Pivní pouť je vždy především o skvělém pivu a o širokém pivním portfoliu pivovaru. Návštěvníci se tak mohou těšit na komentovanou degustaci, při které ochutnají různé druhy piv, o kterých se zároveň něco zajímavého dozví. Kromě toho se mohou zúčastnit také prohlídky pivovaru a nechat se zasvětit do výrobního procesu, při kterém vzniká jejich oblíbený zlatavý mok. Chybět nebude ani speciální akce každé páté pivo zdarma, kterou jistě ocení všichni přítomní.

Brány Pivovaru Černá Hora se otevřou již v 12:00 a jubilejní dvacátou pivní pouť odstartuje kapela Day Dreams. Dále vystoupí hudební skupiny Sto zvířat, Jelen, Alkehol a Horkýže Slíže. Celý hudební program zakončí kapela Turbo.

Pivní pouť je vždy hojně navštěvovaná a já věřím, že si ji řada lidí nenechá ujít ani letos, obzvlášť když se jedná o dvacátý ročník, což dokazuje, že jde o skutečně tradiční akci. Také proto se návštěvníci mohou těšit na unikátní svatováclavský speciál, pivo, které bude k ochutnání po celé září na počest svatého Václava,“ prozradil výrobní ředitel Pivovaru Černá Hora Vlastimil Zedek.

Vstupné na tuto černohorskou pivní pouť je stanoveno ve výši 250 korun na místě a od 25. července jsou vstupenky také v předprodeji v síti Ticket stream se slevou za 200 korun.

 

Termín:         24.9.2016, od 12 hodin

Místo:           Pivovar Černá Hora

Pořadatel:    Pivovar Černá Hora

 

Zdroj: Pivovar Černá Hora

Foto: Pivovar Černá Hora, kopecek.cz

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010