Monika Svobodová
&
Standa Smetana
POS Media

"Valná většina klientů
si dnes uvědomuje
důležitost místa prodeje
a zahrnují běžně
instorovou komunikaci
do svého mediálního mixu."


Nakupující celebrita

Herci
Brad a Angelina 

(sheknows.com)

Inzerce

InzerceKde, jak, za kolik?

Na náš informační server každý měsíc zavítá více než 2 000 unikátních návštěvníků! Jedná se především o zástupce přímých klientů, ale i agentur (mediálních i kreativních), odborných médií a specialistů z oblasti instore marketingu. Nabízíme Vám několik různých možností, jak se těm, co rozhodují o investicích do instoru ukázat v co nejlepším světle. Naším prostřednictvím můžete zaujmout ukázkou Vaší konkrétní realizace (to zpravidla funguje jako jedna z nejlepších referencí), příspěvkem o Vašich nových technologiích, kampani, kterou se Vám podařilo pro klienta vymyslet a naplánovat, nebo si jednoduše můžete vybrat klasický inzertní formát.

ADRESÁŘ FIREM

Náš seznam zahrnuje několik oblastí, které k místu prodeje neodmyslitelně patří. Ať už jste kreativní, nebo mediální agentura, provozovatel digitálních sítí v instoru, či výrobce POS materiálů, dejte o sobě vědět!

Standardní zápis je poskytován zdarma a informace jsou získávány naší vlastní iniciativou (např. od asociace POPAI či AKA). Uvádíme základní informace jako název a logo společnosti, ale i kontaktní údaje.

Placený zápis si ceníme na 3.000,- Kč bez DPH (jednorázový poplatek) a k informacím v bezplatném zápisu máte možnost prezentovat především ukázky realizací, seznam referenčních klientů a získaných ocenění! Ve výpisu zahrneme tyto údaje:

  • název společnosti
  • logo
  • adresa
  • kontakty
  • webovou stránku
  • základní info o firmě (max. 500 znaků)
  • doplňující informace o činnosti (max. 1000 znaků)
  • ocenění
  • reference (max. 20 log klientů)
  • ukázky realizací (volitelný počet fotografií, dle dohody)

Zde si můžete prohlédnout ukázku Placeného zápisu ze sekce Adresář.

 

BANNEROVÁ REKLAMA

Standardně máme k dispozici inzertní formát o velikosti 770 x 118 px. Je viditelný na všech částech webové stránky, jelikož hlavička
je neměnná a poskytujeme jej exkluzivně na dané období. Cena se liší dle délky kampaně a pohybuje se od necelých 6.000,- Kč
do 10.000,- Kč za měsíc
. Takto vypadá...

Pakliže ale budete mít zájem o jiný formát (např. obdelníky podobné našim nejnovějších článkům o instoru), rádi se Vám přizpůsobíme.

 

PARTNERSTVÍ WEBU

Podmínky jsou pro všechny stejné, a doufáme spravedlivé. Máte na výběr z partnerství komerčního, nebo na úrovni redakčních přispěvovatelů. Pokud například vynikáte v oboru výroby POS, svěříme Vám technologickou rubriku webu, kterou budete mít v plné péči. Zároveň budeme společně řešit otázky funkčnosti, vzhledu, propagace a dalšího rozvíjení projektu do budoucna. Tato forma spolupráce je nicméně projednáváne individuálně.

V případě Vašeho zájmu o kteroukoliv zmíněnou možnost Vaší propagace u nás kontaktujte zástupkyni společnosti POS Media CR,
která tato jednání zastřešuje.

Andrea Huttová
Email:
Telefon: 725 491 025

 

Sdílet:
Zpět