Regional promo manager – Praha

145 zobrazení

POS Media Czech Republic je významným hráčem v oblasti in – store marketingu. Důležitou oblastí  činnosti jsou promo akce pro obchodní řetězce. Z důvodu rozšiřování činnosti společnost hledá do svého  týmu novou posilu na pozici Regional promo manager – Praha

Náplň práce:

  • Nábor hostesek pro klienta
  • Obsazenost a řízení hostesek
  • Reporting
  • Týdenní výstup, hodnocení
  • Kvalita v terénu
  • Trénink hostesek v terénu
  • Logistika materiálu v regionu
  • Závoz a svoz promo materiálu v regionech
  • Audity – kontroly v terénu cca 30% z TP
  • Foto dokumentace
  • Feedback
  • Vyúčtování
  • Pravidelná péče o vybavení
  • Administrativa

Společnost požaduje:

  • Zkušenost s promo akcemi
  • Organizační schopnosti
  • Znalost MS Office
  • Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Společnost nabízí:

  • Příležitost pracovat pro významné značky
  • Zajímavou práci v úspěšné mezinárodní agentuře
  • Samostatnou práci s možností seberealizace a dalšího rozvoje
  • Zázemí dynamické stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Příjemné, přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Možnost home office
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Pracoviště: Praha 4

Pokud Vás tato pozice zaujala, vyplňte prosím formulář .