Operations Specialist

365 zobrazení

POS Media Czech Republic aktuálně hledá nového kolegu/kolegyni do oddělení Operations, které řídí a zajišťuje distribuci, výrobu a instalaci kampaní a aktivací po celé ČR.

Náplň práce:

  • Spolupráce s obchodními řetězci.
  • Podpora obchodního týmu, příprava reportů pro zákazníky, fotodokumentace, prezentace.
  • Komunikace s externími partnery v oblasti PR, workshopů, webových prezentací, sociálních sítí.

Společnost požaduje:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti z logistické, merchandisingové nebo promotion firmy výhodou (např. zkušenost s řízením pohybu osob a lidí v terénu – dispečink, atd.)

Společnost nabízí:

  • Zázemí prosperující nadnárodní společnosti
  • Plat dohodou dle zkušeností
  • Zaměstnanecké benefity
  • Firemní školení a akce
  • Příspěvek na stravování
  • Práce v prestižní společnosti na zajímavých projektech
  • Možnost kariérního růstu a práce s talenty
  • Nástup možný leden/únor 2018

Pokud Vás tato pozice zaujala, vyplňte prosím formulář .