Marketing manager

285 zobrazení

POS Media Europe, která se postupně stala největší mediální skupinou v Evropě v oblasti in-store komunikace, aktuálně hledá kandidáta/tku na pozici Marketingového Managera pro svou centrálu v Praze.

Náplň práce:

  • Tvorba marketingového plánu a rozpočtu skupiny
  • Příprava a koordinace propagačních kampaní a marketingových projektů skupiny
  • Marketingová komunikace a PR, online marketing, ATL/BTL, budování značky
  • Spolupráce s pobočkami CZ, HU, PL, SK, UA, RU
  • Spolupráce s agenturami a dalšími dodavateli
  • Reporting vedení společnosti

Agentura požaduje:

  • VŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti v obdobné pozici min 3 roky, výhodou dobrá znalost prostředí in-store marketingu
  • Zkušenosti s vedením marketingových projektů (online i offline)
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Výborné komunikační schopnosti, silná osobnost
  • Strategické myšlení a orientace na výsledek

Agentura nabízí:

  • Zajímavou práci v mladém týmu
  • Zajímavé mezinárodní projekty
  • Příjemné a moderní prostředí s dobrou dostupností
  • Motivující platové ohodnocení a bonusy
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zaměstnanecké benefity a vzdělávání

Pracoviště: Praha 4

Pokud Vás tato pozice zaujala, vyplňte prosím formulář .